facebook_30

nk_30

Witaj

logo_160

Gminna Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza                   w Gogolinie

ul. Plac Dworcowy 2
47-320 Gogolin

NIP 755-17-65-937
REGON 530585065

tel. +48 77 4666226
info@biblioteka-gogolin.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8.00 – 16.00

Wtorek 9.00 – 16.00

Środa 10.00 – 18.00

Czwartek 9.00 – 16.00

Piątek 8.00 – 16.00

sobota: nieczynne

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Gogolinie, Plac Dworcowy 2, 47-320 Gogolin.

Kontakt z naszym IOD: : iod@biblioteka-gogolin.pl 

Wszelkie szczegółowe informacje na temat przetwarzani danych w naszej placówce znajdziecie Państwo na stronie internetowej: Więcej informacj na temat przetwarzania danych osobowych - RODO

Czy jesteście gotowi na Artystyczne Lato Gogolin 2024.  To będzie otwarcie sezonu wakacyjnego, jakiego jeszcze nie było!   Startujemy już w piątek, 28 czerwca o godz. 17:00! Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, gdzie rytmy jazzu i bossa novy połączą się z gorącymi kompozycjami muzyki latino.  Na scenie wystąpią niesamowici artyści THE CHOICE - Wendt/Wania/Kapczuk/Frankiewicz z gościnnym udziałem LAURY CUBI VILLENE prosto z Hiszpanii.Natomiast przed  koncertem zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów pt. "Spowiłości przestrzeni III" autorstwa Mirosława Zakrzewskiego, pseud. art. MirZak. Bilety w sprzedaży w sekretariacie GOK od poniedziałku 10 czerwca - tylko 40 zł! Ilość miejsc przy stolikach jest ograniczona, więc nie zwlekajcie! 

Ale to dopiero początek!  29 I 30 czerwca zapraszamy na Artystyczne Lato z Radio Park Fm na Placu Benedyktyńskim . Będzie to weekend pełen atrakcji z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. 🎤🤣

Sobota to finał sezonu artystycznego i koncerty takich artystów, jak Magdalena Meg Krzemień i Grzegorz Markocki Band, a wieczór zakończymy w rytmach klubowych z Dj’ami Radia Park. 

Niedziela to zabawa dla najmłodszych, ale nie tylko. Będzie mnóstwo atrakcji: wesołe miasteczko, artystyczny namiot a także występy Zespołu sPolish Radio oraz Zespołu Turnioki a na zakończenie - występ Kabaret Młodych Panów oraz koncert CLEO

Nie przegapcie tej niesamowitej okazji, by wspólnie świętować lato w Gogolinie!

Do zobaczenia!  

https://www.facebook.com/gokgogolin

Szukaj

bip_m

 

epuap

Sponsorzy

aktywniwregionie logo 200x100

 magnum

BK-Polska-Walce

imex

Linki

gogolin

 

orange

orange

 

bn

 

b+

 

wbp

 

ibuk

 

ibuk

 

prb2

 

frsi

 

cała polska czyta dzieciom

 

logo IK s

 

nprc

 

legalna kultura

 

ebib

 

SBP

 

sbp

 

mbp

 

poradnik_bibliotekarza

 

bibliotekarz_pl

 

obc

 

bilioteki_publiczne

 

biliotekarz_opolski

 

sokrates

 

krapkowice

 

tarnow

 

kk

 

nysa

 

zrs

 

logo cbn

 

logo bc

 

logo catl

 

 

logo fbc

 

 

logo nac

 

 

logo fs

 

logo bibliosfera

 

logo mkidn

 

 logo pulowerek

 

 MGBPwZ

 

 ibby

 

 iczytam

 

 w-bibliotece-pl

 

 pedagogiczna opole

 

 uniwersytet opole biblioteka

 

 Wolne lektury

slaska biblioteka cyfrowa logopng

Lokalne Media

Radio Opole

 

NTO

 

tygodnik krapkowicki

 

nowiny krapkowickie

Polecamy

gok

 

sw_anna

 

PUP

 

zdrowie_opolskie

 

Gościmy

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

IBUK LIBRA

Legimi

Książkomat

Kinder

Wystawa informacyjna pt. "Kultura na widoku"

Zapraszamy do cyfrowej wypożyczalni ACADEMICA.

Bookcrossing.

Zbiórka książek "Zaczytani".

ksiazki naszych marzen 200

Książki z Caritasu

AUDIOBOOKI

Nowości wydawnicze

nowosci_wydawnicze

DFK Koło Gogolin

DFK 200

1% dla SBP

polska_biblioteka_internetowaZasadniczym celem powołania PBI jest wyrównanie szans dostępu do różnorodnych publikacji wydanych dotychczas w języku polskim osobom pochodzącym z małych miast, wsi, czy innych regionów oddalonych od ośrodków akademickich i kulturalnych, gdzie komputer z łączem do Internetu może być jedyną szansą kontaktu ze zdobyczami literatury i kultury.

biblioteka_plusProgram Biblioteka+ jest wieloletnim programem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przygotowanie i wdrożenie programu Biblioteka+ zostało powierzone Instytutowi Książki. Program to odpowiedź na potrzebę radykalnej poprawy stanu bibliotek publicznych w Polsce. Głównymi beneficjentami programu są gminne biblioteki publiczne, ze szczególnym uwzględnieniem bibliotek z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich oraz małych gmin miejskich (do 15 tysięcy mieszkańców).

biblioteka_narodowaBiblioteka Narodowa, podległa Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest centralną biblioteką państwa i jedną z najważniejszych narodowych instytucji kultury. Działa na podstawie art. 16 ust. 4 Ustawy o bibliotekach i Statutu Biblioteki Narodowej. Wypełniając zadania dużej biblioteki naukowej o profilu humanistycznym, pozostaje zarazem głównym archiwum piśmiennictwa narodowego i krajowym ośrodkiem informacji bibliograficznej o książce, znaczącą placówką naukową, a także ważnym ośrodkiem metodycznym dla innych bibliotek w Polsce.

Początek strony