Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin - Okaż Serce Innym

Dnia 5 grudnia w Warszawie Maja Kopeć otrzymała na 21. Gali Konkursu Nagrodę Publiczności w konkursie „Człowiek bez barier 2023”.
Gratulujemy❤️❤️
Maja Kopeć jest aktywistką działająca m.in. w ramach Stowarzyszenia „Tęczowe Opole”. Bliska jest jej tematyka LGBT+ oraz innych grup marginalizowanych społecznie.
Bardzo dużo podróżuje, zwiedziła aż 23 kraje. Absolwentka gogolińskiego Liceum Ogól­noks­ztał­cące­go, jak również obiecująca pisarka, wdała już książki: "Całkiem (nie)szczęśliwa historia", "Zapomnij mi".
 
 

 

POPŻ 2014-2020 PP 2021 Plus – efekty 

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin OKAŻ SERCE INNYM z terenu województwa opolskiego przy współpracy z Bankiem Żywności w Opolu realizowała/ło Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 PP 2021 Plus współfinasowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, którego celem było zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie kwiecień 2023 – wrzesień 2023. 

Osoby potrzebujące otrzymały bezpłatnie zestaw roczny artykuły spożywczych: powidła śliwkowe, makaron jajeczny mleko UHT szynka wieprzowa mielona cukier biały olej rzepakowy o wadze min. 10 kg.  

Pomoc żywnościowa trafiła do 136 osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej z terenu Gminy Gogolin .

Osobom potrzebującym przekazaliśmy 1286,6 kg żywności w formie 82 paczek żywnościowych. 

 

W ten mroźny, zimowy dzień powróćmy jeszcze na chwilę do piątkowej gali wręczenia Nagród i Wyróżnień Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala "Zwykli Niezwykli". Zapraszamy na filmową relację z tego wydarzenia.
Wystąpili:
💙 Opolska Dziecięca Orkiestra Dęta pod batutą Marek Śmiech, Rafal Jilg i Andrzeja Weinkopfa
💙 Klub Aktywności Lokalnej z Odrowąża i Kamienia Śl., działający przy współpracy z Centrum Usług Społecznych w Gogolinie

https://www.facebook.com/watch?v=732564285446047

Dnia 25 listopada na BALU SENIORA Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala oraz Przewodniczący Rady Gminy Piotr Czok wręczyli  pani Prezes Gizeli Sapok statuetkę oraz  kwiaty z okazji obchodzonego w tym roku 20 - lecia Stowarzyszenia.

Symbolicznym prezentem był tort dla wszystkich uczestników Balu Seniora.

 

Serdecznie zachęcamy do głosowania poprzez email na Maję Kopeć - Człowiek bez barier 2023
Link do głosowania👇👇👇👇👇👇👇👇do 6 listopada
W imieniu Burmistrza Gogolina serdecznie witamy Państwa w miesiącu październiku, kiedy to w Gminie Gogolin obchodzone jest "Święto Seniora ". W związku z tym, wszystkie jednostki organizacyjne w gminie zarówno
w październiku, jak i listopadzie przygotowały dla naszych seniorów moc atrakcji. Będzie kulturalnie, będzie sportowo, będzie kolorowo
i zabawnie. Spędźmy ten wyjątkowy czas razem❗️🍂 Gmina Gogolin, Gminna Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Gogolinie Zespół Rekreacyjno-Sportowy w Gogolinie Centrum Usług Społecznych w Gogolinie Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie Dom Spokojnej Starości "Św. Barbara" w Kamionku Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin "Okaż serce innym"
Zobacz film😊
www.facebook.com

SZANOWNI PAŃSTWO !

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W GOGOLINIE SERDECZNIE NAMAWIA DO DOBREGO UCZYNKU I PODZIELENIA SIĘ ODZIEŻĄ Z LUDŹMI POTRZEBUJĄCYMI !

WIELE OSÓB NASZEJ GMINY NIE JEST W STANIE SAMODZIELNIE ZAOPATRZYĆ SIĘ W ODZIEŻ PRZED OKRESEM ZIMOWYM, PODOBNIE JAK W ZESZŁYM ROKU MAMY NADZIEJĘ Z WIELKĄ RADOŚĆIĄ UCHRONIĆ PRZED ZIMNEM WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH, DLATEGO TEŻ W DNIACH 19-20  PAŹDZIERNIKA 2023r. PRACOWNICY CUS W GOGOLINIE  POPROWADZĄ WYDARZENIE O NAZWIE „CIEPŁA SZAFA”

WSZELKIE DARY, ODZIEŻ DAMSKĄ, MĘSKĄ, DZIECIĘCĄ, OBUWIE, PRZYJMOWAĆ BĘDZIEMY W BUDYNKU CUS, TJ. GOGOLIN PLAC DWORCOWY 2, W GODZINACH OD 7:30 DO 15:30, W OKRESIE DO 16 X 2023r.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE 😊

https://www.facebook.com/cusgogolin

W dniach 9 i 10 września czlonkowie stowarzyszenia na BIESIADZIE ŚLĄSKO - BAWARSKIEJ I ŻNIWNIOKU  prowadzili kawiarenkę z kawą i słodkościami, z której zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym.

Na zaproszenie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin "Okaż serce innym" oraz tutejszego samorządu, w dniach 20-27 sierpnia na terenie Gminy Gogolin przebywała grupa dzieci z Zimnej Wody w obwodzie lwowskim na Ukrainie. 14 dzieci w wieku od 5 do 16 lat, wraz z opiekunami pod przewodnictwem zaprzyjaźnionego z Gogolinem ks. Jana Fafuły - byłego proboszcza parafii w Mikołajowie, a obecnie w Zimnej Wodzie, miało okazję do odpoczynku z dala od zgiełku wojny przed zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego.
Dla naszych gości przygotowany został wypoczynek w obiektach Zespołu Rekreacyjno-Sportowego w Gogolinie oraz szereg atrakcji, jak wycieczka do Parku Miniatur Sakralnych w Olszowej, udział w seansie kina plenerowego z Zakrzowie oraz w festynie „Pożegnanie Lata” w Owocowym Ogrodzie Miejskim w Gogolinie. Pochodzący z Malni ks. Richard Simon zabrał dzieci na wycieczkę do opolskiego ZOO. Okazją do duchowego pokrzepienia był zaś wyjazd do sanktuarium jasnogórskiego w Częstochowie.
Wakacyjny pobyt dzieci z Ukrainy był możliwy dzięki zbiórce przeprowadzonej w ramach partnerskiego Biegu Charytatywnego Gogolin – Łodygowice – Jabłonków oraz dzięki wsparciu darczyńców.
Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala składa serdeczne podziękowania księdzu prałatowi Hubertowi Sklorzowi i parafianom z Malni, ks. prob. Tomaszowi Gierdze i parafianom z Górażdży, ks. Richardowi Simonowi, państwu Gorzellik z Zakrzowa, zarządowi firmy Bischof+Klein w Walcach oraz wszystkim bezimiennym darczyńcom za okazane serce i pomoc w realizacji tej cennej inicjatywy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szukaj

bip_m

 

epuap

Sponsorzy

aktywniwregionie logo 200x100

 magnum

BK-Polska-Walce

imex

Linki

gogolin

 

orange

orange

 

bn

 

b+

 

wbp

 

ibuk

 

ibuk

 

prb2

 

frsi

 

cała polska czyta dzieciom

 

logo IK s

 

nprc

 

legalna kultura

 

ebib

 

SBP

 

sbp

 

mbp

 

poradnik_bibliotekarza

 

bibliotekarz_pl

 

obc

 

bilioteki_publiczne

 

biliotekarz_opolski

 

sokrates

 

krapkowice

 

tarnow

 

kk

 

nysa

 

zrs

 

logo cbn

 

logo bc

 

logo catl

 

 

logo fbc

 

 

logo nac

 

 

logo fs

 

logo bibliosfera

 

logo mkidn

 

 logo pulowerek

 

 MGBPwZ

 

 ibby

 

 iczytam

 

 w-bibliotece-pl

 

 pedagogiczna opole

 

 uniwersytet opole biblioteka

 

 Wolne lektury

slaska biblioteka cyfrowa logopng

Lokalne Media

Radio Opole

 

NTO

 

tygodnik krapkowicki

 

nowiny krapkowickie

Polecamy

gok

 

sw_anna

 

PUP

 

zdrowie_opolskie

 

Gościmy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

IBUK LIBRA

Legimi

Książkomat

Kinder

Wystawa informacyjna pt. "Kultura na widoku"

Zapraszamy do cyfrowej wypożyczalni ACADEMICA.

Bookcrossing.

Zbiórka książek "Zaczytani".

ksiazki naszych marzen 200

Książki z Caritasu

AUDIOBOOKI

Nowości wydawnicze

nowosci_wydawnicze

DFK Koło Gogolin

DFK 200

1% dla SBP

Początek strony